Dantų protezavimas

Dantų netekimas išties turi didžiulę įtaką žmogaus savijautai. Tai ne tik nepatogumas kramtant, kalbant, bet ir estetinė problema, sukelianti nepasitikėjimą savimi. Dantys prarandami dėl skirtingų priežasčių – nusidėvėjimo, traumos, ligų, kitų pažeidimų. Kai danties funkcijos ir estetinės išvaizdos atkurti plombinėmis medžiagomis neįmanoma, į pagalbą pasitelkiamas dantų protezavimas.

Dantų protezavimas – šiuolaikinis sprendimas, norint atkurti vieno ar keleto dantų  funkcijas. Šiuolaikinės restauracijos, naudojamos dantims protezuoti, yra ilgalaikės, patogios ir tvirtos. Odontologijos klinikoje „Senamiesčio perlas“  dantys protezuojami fiksuotais, išimamais protezais, protezuojama ant implantų (fiksuotais ir išimamais protezais), atliekamos estetinio protezavimo procedūros laminatėmis įklotais bei užklotais.

Fiksuoti protezai – tai metalo keramika, cirkonio oksido keramika, bemetaliai keramikos vainikėliai. Išimami protezai – plokštelės (pilnos ir dalinės), lanko atraminiai protezai. Visi protezai gaminami laboratorijoje patyrusių ir kvalifikuotų specialistų.

Kokie protezai tiks Jums ir kiek tai kainuos, galima atsakyti tik įvertinus dantų būklę, todėl rekomenduojame atvykti konsultuotis į odontologijos kliniką „Senamiesčio perlas“. Mūsų specialistai pasiūlys keletą variantų, atsižvelgdami į Jūsų finansines galimybes, sudarys individualų gydymo planą.

Dantų protezavimą klinikoje atlieka:

natalija pucetiene
Vyr. odontologė
Alma Slavinskienė
Odontologė
stundzyte jolita
Odontologė