Apie mus

odontologijos klinika klaipedoje

INOVATYVIOS TECHNOLOGIJOS

PATYRĘ SPECIALISTAI

PROFESIONALI KOMANDA

ODONTOLOGIJOS KLINIKA „SENAMIESČIO PERLAS“

Klinikos atsiradimo istorija sudėliota tarsi paties likimo. Pastatas, kuriame įsikūręs „Senamiesčio perlas“, yra Klaipėdos istorinio centro dalis – čia dar XVII a. dirbo miesto barzdaskučiai, kurie, kaip žinoma, buvo ir pirmieji odontologai, pradėję smulkias chirurgines operacijas.

Bėgant metams, pastatas ne kartą buvo rekonstruotas, kol galiausiai pateko į klinikos įkūrėjos Natalijos Pucetienės šeimos rankas. Gydytojos tėtis, Vladimiras Morozovas, dovanodamas dukrai šias patalpas, prašė, kad čia būtų įkurta odontologijos klinika. Ne žodžiais, o dirbant prasmingus darbus 2015-aisiais savo duris uostamiestyje atvėrė „Senamiesčio perlas“.

Ar žinojote – iki 1300 metų manyta, kad skausmas ir skylutės atsiranda dėl dantyse esančių kirmėlių? Prancūzų chirurgas Guy de Chauliac šį mitą paneigė paprasčiausia diagnoze – dantų ėduonis. Nuo tada odontologija nepaprastai pažengė tobulindama ne tik terapinio gydymo gydymo technologijas. Šiandien pacientams šypsenos grąžinamos atliekant estetinį plombavimą, implantaciją ir protezavimą, dantų ir dantenų ligoms kelias užkertamas profesionalios burnos higienos, modernizuota burnos chirurgijos procedūromis, taikomas endodontinis gydymas.

Odontologijos klinika Klaipėdoje „Senamiesčio perlas“ didžiuojasi savo specialistų komanda, kurioje dabar dirba septynios odontologės, trys burnos higienistės, trys odontologo padėjėjos. Čia pacientus pasitinka besišypsantis kolektyvas, kurį motyvuoja laimingi pacientai ir žinojimas, kad pavyko nors kiek prisidėti prie geresnės jų gyvenimo kokybės. Nuoširdumas, atsidavimas darbui, nuolatinis tobulėjimas – pagrindinės „Senamiesčio perlo“ darbo vertybės. Gydytojos pasirengusios padėti net savaitgaliais, o prieš parinkdami reikalingą gydymą visada pataria, atsižvelgia į paciento finansines galimybes.

Šiuo metu odontologijos klinikoje „Senamiesčio perlas“ teikiamos paslaugos: plombavimas, estetinis plombavimas, dantų protezavimas, implantacija, burnos chirurgija, endodontinis gydymas, taikomas ortodontinis gydymas treineriu, atliekama profesionali burnos higiena, taip pat kitos, bendros odontologijos paslaugos.

Levas Tolstojus sakė, kad mokslininkas yra tas, kuris daug žino iš knygų, išsilavinęs yra tas, kuris įsisavina gyvenamais laikais labiausiai paplitusias žinias, o šviesuolis – tai žmogus, kuris supranta savo gyvenimo prasmę. Tikime, kad gyvenimo prasmė suvokiama atrandant save, atrandant save savo veikloje ir suprantant, kad einama teisingu keliu.

Esame įsitikinę, kad einame teisingu keliu – teikiame pagalbą žmonėms, atiduodame save ir mylime savo darbą. Tai neabejotinai leidžia „Senamiesčio perlo“ komandai žvelgti į klinikos ateitį su reikalingu užsidegimu ir noru tapti dar geresniais specialistais.

Mūsų komanda

Rima Morozova

Rima Morozova

Direktorė
natalija pucetiene
Vyr. odontologė
zygimantas ilgauskas

Žygimantas Ilgauskas

Implantologas
IMG_20210727_075727

Viktorija Kiminiūtė

Higienistė
danguole jauniene

Danguolė Jaunienė

Odontologo padėjėja
Erika-Kuizinaite

Erika Kuizinaitė

Odontologo padėjėja